Dzień Dziecka z fundacją Rodzic Nie Pęka

Fundacja Rodzic Nie Pęka organizuje 10 czerwca 2017 roku w Warszawie Dzień Dziecka. Poniżej zamieszczamy treść ogłoszenia ze strony internetowej fundacji.

Już niedługo wyczekiwanych przez najmłodszych ten jedyny w swoim rodzaju dzień… Dzień Dziecka!

Zapraszamy serdecznie wszystkich, bez wyjątków, na świętowanie 10 czerwca 2017 roku w Warszawie! Możecie liczyć na wspaniałą atmosferę i ciekawe atrakcje przygotowane specjalnie dla Was! Zabierzcie ze sobą dzieci, w końcu to ich święto! J Puszczenie baniek mydlanych, wspólne czytanie bajek, konkursy, gry i zabawy. Atrakcji bez liku i Was nie może zabraknąć! 🙂

To wspaniała okazja do spotkania, rozmów i wspólnych zabaw! Zapraszamy dorosłych oraz rodziny z dziećmi. Będzie przyjemnie, rodzinnie, kulturalnie, a przede wszystkim pozytywnie i energicznie!

Spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu. Więcej szczegółów podamy już wkrótce! Zachęcamy do zarezerwowania daty 10 czerwca 2017 roku.

Wszystkich bardzo prosimy o wcześniejsze przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres fundacja@rodzicniepeka.pl do 31 maja 2017 r. – pomoże nam to jak najlepiej zorganizować i umilić czas uczestnikom.

UCZESTNICTWO W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNE!
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
FUNDACJA RODZIC NIE PĘKA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *