Współpraca ze Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska

Klub Nieduzi rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska https://fizjoterapeuci.org/.
Jednym z pierwszych działań jest zaproszenie przedstawicieli Stowarzyszenia na zjazd w Ślesinie.

Chciałbym zaprosić Was do dyskusji i rozważenia przyjazdu na zjazd. Pacjenci z chorobami rzadkimi mają u nas nie najlepszą opiekę, ale można to zmieniać. Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska od kilku lat współpracuje z innymi organizacjami pacjentów, dzięki czemu udaje się powoli zmieniać rzeczywistość i poprawić opiekę. Zależy nam aby w projekt zaangażowało się jak najwięcej osób. By działać musimy poznać Wasze i Waszych dzieci potrzeby, a jednym z najlepszych do tego sposobów są spotkania i rozmowy.

Będąc niskiego wzrostu szukam sposobów poprawy dostępności wiedzy i systemu opieki zdrowotnej, stąd wyszedłem z inicjatywą kompleksowego działania.

Uczestnictwo w spotkaniu zapowiedzieli:
– dr Agnieszka Stępień, Prezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, Pełnomocnik Krajowej Izby Fizjoterapeutów ds kontaktów ze stowarzyszeniami pacjentów
– mgr Arseniusz Burkiewicz, członek Zarządu Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska, zawodowo specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej.
To fizjoterapeuci w codziennej praktyce zajmujący się zarówno dziećmi jak i osobami dorosłymi. Mamy nadzieję, że rozmowy rozpoczną współpracę, która doprowadzi do wypracowania wyższego poziomu opieki w systemie zdrowia.

Szczegółowy program uzgodnimy wspólnie. W planach:
– wykład
– zajęcia w formie warsztatów
– konsultacje fizjoterapeutyczne

Zaczynamy w sobotę 2 czerwca rano (po śniadaniu). Dokładny grafik wkrótce.

Dla wspólnego dobra zależy nam na uczestnictwu w spotkaniu zarówno rodziców z dziećmi jak i dorosłych Niedużych. Jeśli macie propozycje lub pytania – odwagi!

Dla przypomnienia – termin wpłat na zjazd w Ślesinie mija 31 marca. Szczegółowe informacje https://nieduzi.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=843&p=4237. Zapraszamy serdecznie.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Krzysztof Lach – Klub Nieduzi


90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *